‘Ishte zhgënjyer nga i dashuri’/ E reja vdes në mënyrë tragjike, i vë flakën vetes dhe hidhet nga ndërtesa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku 31 vjeçarja Marianna Vlachopanou është gjetur e vdekur pranë një vendi jo shumë larg shtëpisë së saj. Trupi i saj i pajetë u gjet i djegur. Mediat greke raportojnë se dyshimet kryesore janë se 31 vjeçarja i kishte vënë flakën vetes duke u vetëvrarë.

 

Më herët, motra e viktimës tha për mediat vendase se 31 vjeçarja kishte lënë të gjithë gjërat e saj në shtëpi dhe u largua duke marrë me vete vetëm celularin. Ajo zbuloi se në shtëpinë e shoqes së motrës së saj, ishte gjetur një shënim ku zbulohet se e reja kishte pasur një zhgënjim nga i dashuri i saj.

 

Një tjetër nga skenarët që po hetohet nga policia është dyshimi se e ndjera i ka vënë flakën vetes dhe menjëherë më pas është hedhur nga një lartësi e madhe.

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...