Vdiq me të atin pasi i mori rrjedha e ujit në Shkodër/ 13-vjeçarit iu pre ëndrra në mes, ishte futbollist

Pjetër Rushaj 50 vjeç dhe Jason Rushaj, 13 vjeç, janë personat babë e bir që humbën jetën pasi u rrëmbyen nga rryma e ‘Përroit të Thatë’.

 

Dy viktimat humbën jetën pasi rrjedha e ujit mori makinën me të cilën po udhëtonin në Bogë të Malësisë së Madhe.

 

Në fillim rrjedha mori Jasonin, por babai i tij u hodh ta shpëtonte.

 

Ndërkohë tragjedia i preu ëndrrën në mes të voglit.

 

I mituri ishte pjesë e ekipit të Akademisë së Futbollit “Djelmnia Shkodrane.”

 

E mbijetuara është vajza që kishte zbritur nga mjeti vetëm pak minuta më herët për të marrë një kavo për të tërhequr mjetin.

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...