“Ty s’të duam, ske as toka as shtëpi”/ Nëna mbushet në lot në emision: Djali më thoshte ik moj dhëmbëkalbur

Drita: Unë e di se çfarë kam hequr, gati sa s’më ka ikur mendja. Nga veshi nuk dëgjoja mirë se më ka plasur cipën e daulles së veshit.

 

Mirela Milori: Nga dhuna, ishte i dhunshëm?

 

Drita: Po, nuk merrja vesh se ku isha.

 

Mirela Milori: A i tregove këto në gjykatë kur u bë divorci?

 

Drita: Ai mori avokat, tha që morri thikën të therrte djali, e mësoi djalin. A merret djali 10 vjeç atje?

 

Mirela Milori: Si ka mundësi që djali të gë njejë?

 

Drita: Më thoshte djali, ty s’të duam, nuk ke toka as shtëpi. Ik moj dhëmbë kalbur e Mallakastrës dhe e Tepelenës më thoshte mua. Vetëm vajza më donte, ai nuk kishte dhemshuri. Atëhere kur ishte i vogël vetëm më gjuante,

 

kurse tani është bërë i mirë, edhe në shkollë. Këdo që takoj më thonë si fëmijët e tu nuk ka. Në fillim qe i vogël, nuk kuptonte. Kur ishte 15 vjeç ktheu, erdhi më takoi dhe më pas filluam të flisnim në Facebook. Mua më duket sikur nuk ka dashuri, mendoj që kur të martohet dhe t’i thotë nusja, mbase më afrohet.

Puna e ëndrrave e shqiptarëve qenka…/ 32-vjeçari që fiton 38 mijë dollarë me gjysmë ore punë në ditë

JP Mancini gjithmonë kërkonte luksin dhe pasurinë, por besonte se ishte e vështirë për t'u bërë i pasur.   Janarin e kaluar, ai vendosi të jepte...

Shqiptari përplas me makinë bashkëatdhetaren e tij, 23-vjeçarja humb jetën në vend

Një aksident tragjik ka ndodhur në qytetin Staten Island- NYC, në New York.   Një shqiptar ka përplasur për vdekje një 23-vjeçare, po nga Shqipëria. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME