Menaxheri i njohur i VIP-ave lë nam përpara Shqipërisë, shfaqet me çorape të grisur në mes të emisionit (Video)

Xhani Demika, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, të moderatores Ester Bylyku.

 

Por gjatë xhirimeve të emisionit ndodhi diçka e sikletshme. Ester, i kërkoi të rehatohej në limuzinë, sepse dukej në siklet, dhe Xhani hoqi këpucët për tu shplodhur për pak sekonda.

 

 

Ai është kapur nga kamera me çorape të grisur, dhe u ndje shumë në siklet.

 

Ky moment, është transmetuar në emisionin ‘Glamour Zone’.

 

Klikoni videon e mëposhtme, për të parë këtë moment.

 

 

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...