MAJLINDA ANGONI, THIRRJE QYTETAREVE: KINI KUJDES…

U drejtohem qytetarëve #QarkuShkodër që të kenë kujdes me lëvizjes gjatë natës së sotme, ndërsa në aksin rrugor Beltojë-Shkodër, tek Harku i Bërdicës ka prezencë të Forcave të Armatosura që po ndihmojnë banorët në kalimin e rrugës dhe qarkullimi me mjete të ulëta është i pamundur.

 

Qarkullimi mjeteve në rrugën kryesore do devijojë nga Varrezat e Dëshmorëve.
Strukturat e qarkullimit rrugor po marrin masa për devijimin e përdoruesve të mjeteve vetem në segmentin dytesor Shkodër- Vau Dejes- Bushat.

 

I gjithë sistemi i reagimit të emergjencave civile është në gatishmëri. Të gjithë banorët në zonat e rrezikuara nga përmbytjet të kufizojnë lëvizjet, të njoftojnë autoritetet në rast nevoje dhe të tregojnë kujdes të shtuar si rezultat i rreshjeve të shumta, përrenjve të fryrë dhe rrugëve me ujë shkruan Angoni.


 

Video e ores 20:00 ne Shkoder

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shkoi në bashki për t’u martuar, por përballet me të papriturën më të madhe të jetës së tij

Një burrë nga Republika Domenikane është përballur me një të papritur pasi kishte vendosur që të martohej. 39 vjeçari shkoi në bashkinë e qytetit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...