Çudira shqiptare/ Puseta e hapur në mes të rrugës, i vendosin tavolinën përsipër

Çudirat në Shqipëri nuk kanë fund dhe e radhës vjen nga Lushnja.

 

Një pusetë është lënë e hapur në mes të rrugës Sabri Kosturi dhe është kthyer në një rrezik për aksidente.

 

Të ndodhur në ineksiztencën e kryebashkiakes Eriselda Sefa, banorët i kanë vënë një tavolinë pusetës, që të paktën të jetë më e dallueshme dhe qytetarët të bëjnë kujdes.

 

Në një vend që i janë çelur negociatat për Bashkimin Europian, këto nuk janë aspak normale, por ja që në Shqipëri ndodh.

 

 

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Pasi Bruno u largua...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...