Arbana e thotë për herë të parë, si e bëri Eduarti të dashurohrt pas tij… (foto)

Ajo eshte nje nga moderatoret mete mira dhe shume e dashur per publikun shqiptar.

Por publiku eshte shume i interesuar per jeten e saj private

 

Ajo vazhdon dhe na surprizon me detaje nga jeta e saj.

 

Në një “Ask me a question” në Instagram, ajo ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit Eduart Grishaj.

 

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”.

 

Arbana është përgjigjur se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë.

 

“Jo mër, të vetat i ka dreqi, me ato dhëmbë na mori më qafë”, shkruan moderatorja.

 

 

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon...

Kushërirë e Ramës dhe zëdhënëse e Berishës/ Erla Mëhilli tregon “të pathënat”

Të jesh kushëri me Ramën është rastësi, të punosh...

Ilir Meta, 100 milionë dollarë pasuri në Angli?/ Detajet që ngrejnë dyshime…

Në vitin 2016, gazetari investigativ Artan Hoxha, deklaronte se...