Vogëlushja e Eni Koçit është arsyeja përse këngëtarja ‘mërzitet’ me Greta Koçin? (Video)

Rreth një muaj më parë, këngëtarja Eni Koçi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vajzën e saj të cilën e pagëzoi me emrin Adea.

 

Nga ana tjetër Greta Koçi ka marrë gjithashtu për herë të parë titullin ‘teze’ dhe nuk kishte si të ishte më e lumtur se kaq.

 

Së fundmi këngëtarja realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj ku një prej tyre e pyet Gretën nëse ‘të qenurit teze është ndjesia më e mirë’.

 

Teksa u përgjigj me anë të një videoje, këngëtarja zbuloi gjithashtu se mbesa është bërë dhe ‘molla e sherrit’ mes saj dhe Enit kjo për faktin se Gret nuk i kushton më rëndsi këngëtares por vetëm Adeas.

 

“Po të qenurit teze është ndjesia më e bukur në botë, unë tani po e provoj. Madje, jo më larg se dje, kur komunikova me Enin, i thash: ‘Motra më dërgo foto ose video Adean’. Edhe ajo më tha: ‘Ti nuk pyet më për mua. As si je, a të ka marrë malli’. Gjithë fokusi dhe gjithë dashuria është tek ajo (Adea)”- u përgjigj Greta.

 

 

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Gruaja sulmohet nga një qen rrugësh, niset me urgjencë në gjendje të rend drejt Tiranës

Një grua është kafshuar nga një qen rrugësh në lagjen Palorto në Gjirokastër. Sipas burimeve, e dëmtuara është 47-vjeçarja Vali.D, e cila ka marrë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...