Menaxheri i VIP-ave zbulon kush është këngëtarja më mendjemadhe: Ja sjelljet e tmerrshme që bën në prapaskenë

Era Istrefi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura të publikut, e cila na ka bërë krenar në mbarë botën. E dimë se është unike në stilin e sa në ekran, por si është Era Istrefi në prapaskenë?

 

Të vërtetën që do t`iu çudit, e ka zbuluar për herë të parë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika.

 

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, Xhani tregoi s çfarë nuk i ka pëlqyer tek Era.

 

Ester Bylyku: Cila është artistja më mendjemadhe e showbiz-it shqiptar?

 

Xhani Demika: Era Istrefi. Edhe kur kam rastisur në koncerte, ka qenë shumë e ftohtë, dhe më është dukur mendjemadhësi. Mbaj mend në koncertin e fundit që rastisëm, ajo ka qenë e tërhequr nga të gjithë njerëzit.

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...