“Kërko falje publike, na ofendove”/ Debat i fortë mes balerinit dhe Dalina Buzit në DWTS

U pasua me debate të forta kërcimi sensual i Megi Pojanit dhe Jurgenit në Dancing With The Stars.

 

Pasi morën komente dhe pikë të mira nga juria, Jurgen komentoi deklaratën e anëtares së jurisë Dalina Buzit, e cila tha disa javë më parë se performanca e grupit të tyre nuk ishte arrirë dhe nuk i pëlqeu.

 

Jurgen këmbënguli se Dalina duket të kërkonte falje publike për deklaratën e saj, ndërsa producentja tha se i qëndron opinionit të saj dhe nuk ishte aspak ofendim.

 

Jurgen: Deklarata hedh poshtë punën tonë si balerinë profesionistë për koreografinë e asaj nate

 

Dalina: Jo nuk kërkoj falje. Po vazhdonte këmbëngulja nga ana juaj

 

Jurgen: Të kalosh në ofendime nuk është e lejuar. Nuk mund të bësh krahasime.

 

Dalina: E ke gabim

 

Jurgen: Nëse do të vazhdosh të ofendosh njerëz, vazhdo

 

Dalina: Nuk më pëlqeu dhe pike, ishte opinion im

 

Jurgen: Edhe nëse nuk e kërkon falje, unë e shpreha opinionin tim

 

Dalina: Edhe ne u ndjemë të ofenduar, mbrojtja e tyre zgjati pak më shumë

 

Jurgen: Nëse nuk do ta pranosh që jemi ofenduar, ajo është tjetër gjë
Dalina: Keni dy javë që merreni me atë gjë

 

Jurgen: Unë dhash opinionin tim, do donim një falje publike. Duhet të jemi më të përgjegjshëm

 

Dalina: Unë do ta them këtu, që nuk më pëlqen, është mendimi im, pastaj merre si të duash

 

Megi: Jurgeni ka të drejtën e vet, komenti i Dalinës ka qenë shqetësim për balerinët. E dija që falja publike nuk do të ndodhte.

 

“Supermeni’ i Tropojës: E kam marrë nusen në ajër, si ta bën qejfin ajo nuk ta bën as dashnorja…

A duhet të ruhet tradita, siç është ajo e krijimit të pajës së nuses që ta marrë me vete në shtëpinë e burrit?   Kjo është...

“Punët që bëjnë gratë për 6 orë, unë i bëj për 1 orë. Fshij shtëpinë, i bëj mëngjesin çunit, bëj drekën”

Alfred Çako ishte një nga të ftuarit e kësaj jave në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin ‘E Diell’ në Top Çhannel.   Ai ka habitur të gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME