Gruaja: “Shes burrë të përdorur, 18 euro çmimi i diskutueshëm, nuk pranohen kthime”

Një grua gjermane publikoi një njoftim për shίtjen e të shoqit: 18 euro të diskutueshme, vetëm merreni, shkruante ajo në një lajmërim të vërtetë.

 

Ndodhi në Hamburg – në Gjermani – kur një grua fjalë për fjalë e lodhur, 40-vjeçare vendosi të nxirrte në shίtje burrin e saj për një çmim që, megjithëse ishte i papërfillshëm, u përkufizua gjithashtu si “i negociueshëm”.

 

Njoftimi shkoi shumë mirë, pata një përgjigje shumë pozitive”, tha gruaja e qeshur për Berliner Morgenpost, një nga gazetat gjermane që raportoi episodin kurioz dhe shumë për të qeshur.

 

“Në një moment m’u ngοp”, shpjegoi me buzëqeshje 40-vjeçarja për gazetën gjermane, duke iu referuar bashkëshortit të saj, një burrë me të cilin u martua vetëm shtatë vjet më parë.

 

“Thjesht kuptova se nuk jemi më të pajtueshëm: me kënaqësi heq dorë nga burri im. Kthimet nuk lejohen. Kërkesat duhet të dërgohen me e-mail”, ka publikuar ajo në njoftimin e vënë online.

Titulli i postimit flet vetë: “Burri, i përdorur”. Dhe ende shkruan: “Tërheqja është e mundur edhe sot, kështu që mund ta provoni menjëherë nesër”, më pas specifikon çmimin: 18 euro i diskutueshëm. Lajmërimi u anulυa të nesërmen.

Fituesi merr 200 mijë euro, nisin skenat me pullë të kuqe në ‘Big Brother Vip Kosova’

Ka startuar spektakli i madh i “Big Brother VIP Kosova”, në shtëpi janë futur 15 banorë. Banorët kanë filluar duke u ambientuar me shtëpinë.   E...

Rama iu gjunjëzua kryeministrit të Luksenburgut. Pas këtij gjesti, të dy palët u panë duke…

I njohur për “One-man show”, shkruan TPZ, kryeministri Edi Rama, që është mikpritës i 29 liderëve evropianë, bëri një gjest të pazakontë, duke u...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...