Foto/ Studion për mjekësi, por njerëzit i thonë se është tepër e bukur për të qenë mjeke

Një studente e mjekësisë ka treguar se njerëzit i thonë që është shumë e bukur për të qenë mjeke, edhe pse ajo po trajnohet për të punuar në këtë fushë.

Jasmin shprehet se shumë njerëz i thonë asaj se nuk mund ta besojnë se ajo po stërvitet në fushën mjekësore për shkak se ajo është tepër tërheqëse.

Studentja e mjekësisë përmes një video në TikTok është shprehur se nëse do merrte 1 Dollar nga çdo njeri që dyshonin për profesionin e saj, do bëhej e pasur.

Reagimet e njerëzve nuk e kanë larguar atë nga qëllimi i saj. Jasmin aktualisht po studion për tu bërë një gjinekologe në të ardhmen dhe jeton në Gjermani ku shpreson të marrë pallton e bardhë dhe stetoskopin

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...