Foto që bëri xhiron e rrjetit, Turjan Hysko “akuzon” Ronaldo dhe Messin se e kopjuan (FOTO)

Fotoja e Cristiano Ronaldos dhe Linel Messit po bën xhiron e rrjetit.

 

Ata postuan në Instagram një foto ku shfaqeshin të dy bashkë duke luajtur shaj.

 

Ndërsa kjo foto është bërë objekt bisede në të gjithë botën, për dy legjendat futbollit që pozojnë bashkë, një reagim krejt i habitshëm ka ardhur nga moderatori Turjan Hysko.

 

Ai ka postuar një foto me vëllain e tij, Eljo dhe “akuzon” Ronaldon e Messn për kopjim.

 

“Edhe të thashë o Eljo Hysko, mos ia nis Cristianos”, shkruan ai me shaka.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME