(Foto) ‘Big Brother’ Vip do të nisë shumë shpejt, Arbana Osmani tregon edhe zarfet

Së shpejti do të nisë edicioni i dytë i “Big Brother Vip Albania”. Lajmin e ka konfirmuar edhe moderatorja Arbana Osmani.

 

 

Ndërkohë në Instastory Arbana ka publikuar një video nga punimet e shtëpisë së re. Në postimin e rradhës, moderatorja është shfaqur me stafin e spektaklit.

 

Moderatorja ka ndarë edhe një foto me dy zarfa, të cilët përdoren për surprizat e banorëve brenda shtëpisë. “Lajme të mira? Lajme të këqija?”, ka shkruar Arbana.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...