60 vjeçari: “Mbaj kapuç që mos më duken thinjat sepse më ngacmojnë gratë shumë”

Një qytetar 60 vjeç ka treguar për “Abc News” se çdo ditë bën 20 kilometra vrap. Ai ka treguar se shkon në Dajt dhe kthehet sërish, gjë që e bën prej vitesh.

 

Qytetari ka dhënë dhe një këshillë për djemtë e rinj. “Martohuni shpejt që të bini rehat, se merresh me prοbleme tjera, nuk plakesh shpejt.

 

Mos rrini beqarë se lat nam, ça bëni kështu? Jam 60 vjeç dhe bëj 20 kilometra vrap çdo ditë.

 

Shkoj në Dajt dhe kthehem sërish. Mbaj kapuç që mos më duken thinjat sepse më ngacmojnë gratë më shumë”, u shpreh ai.

 

Kujtojmë se para disa ditësh, nga mikrofonat e televizioneve në rrugë, një over 60 vjeçar u shpreh se gratë e reja kërkojnë burrat e vjetër se të rinjtë nuk bëjnë.

 

Deklarata të shpeshta nga kjo fashë moshe në lidhje me raportet burra-gra. Çfarë ka të vërtetë në këto prononcime? Apo thjesht video pa fund nga tik toku?!

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë i ftuar këtë javë në #Expuls nga Ronaldo Sharka në RTV Ora.   Ndër të tjera, Ronaldo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...