Me pushime në Dubai, ja kush është bjondia që po shoqëron Alfio Rrotanin

Kuzhinieri i famshëm Alfio Rrotani është prej ditësh në qendër të vëmendjes në mediat rozë. Shkak për këtë u bë ndarja e tij me moderatoren e njohur Fatma Methasani.

 

Pasi u zbulua se shkak për këtë ndarje u bë tradhtia nga ana e tij, Alfio konfirmoi vetë ndarjen në një postim në rrjetet sociale ku tregoi se prej një viti nuk janë më bashkë.

 

Ndërkohë, së fundmi Alfio ka nisur pushimet në Dubai dhe pas ngjarjevbe të fundit hsumë janë kurioz se kush e shoqëron kuzhinierin.

 

Vetë Alfio ka ndarë në InstaStory bjonden të cilën e shoqëron, që e quan shoqe.

 

Me një vizitë në profilin e saj, bjondja e cila nuk është shqiptare duket se e kalon pjesnë më të madhe të kohës në Dubai.

 

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...