Shpenzoi 150 mijë $ për të pasur të pasme të mëdha. Por tani e reja nuk gjen dot burrë: Jam eks…

Natasha Crown është serbo-suedeze dhe jeton në Goteborg dhe vazhdimisht poston foto në rrjetet e saj sociale për pamjen e saj, duke grumbulluar kështu mbi 2 milionë ndjekës. Ajo është 27 vjeçe dhe ka shpenzuar rreth 150 mijë dollarë për operacione plastike.

 

Dhe a e dini çfarë? Ajo ende nuk ka gjetur një partner, pasi burrat janë të zhgënjyer nga pamja e saj. Natasha ka nisur të bëjë operacione plastike që në moshën 20-vjeçare dhe që atëherë ka shtuar gjoksin, buzë dhe të pasmet.

 

Te këo të fundit, ajo ka bërë pesë operacione dhe është ende duke planifikuar të bëjë operacione të tjera. “Kur isha 20 vjeç, bëra operacionin tim të parë… dhe së shpejti do të bëj të gjashtin”, tha Natasha Crown për mediat e huaja, ndërsa tregoiedhe qëllimi e saj.

 

“Dua të kem të pasmet më të mëdha në botë. Ky është qëllimiim dhe do ta arrij. Më pëlqen ndjenja e të pasmeve të mëdha. Më bëjnë të ndihem seksi dhe e fortë” – ndërsa pavarësisht komenteve, ajo tha se ende nuk ka një partner.

 

Lidhja ime e fundit ishte shtatë vjet më parë ,” tha Natasha, ndërsa shtoi: Unë jam shumë ekstreme, kështu që mendoj se njerëzit kanë frikë nga unë. Është e frikshme për meshkujt”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME