Pse Erjola Doci ‘vë dorën në zjarr’ Capital T? Moderatorja trazon rrjetin: Ai gënjen që nuk ka…(Video)

Erjola Doci, modelja e cila shfaqet çdo të diel në ekran po bëhet shpesh objekt bisede në media dhe më gjerë për deklarat publike.

 

Së fundmi ajo ka habitur me “sulmin” për Capital T të cilin e akuzon se ka tradhtuar.

 

Në një intervistë të tij, reperi Capital T është shprehur se nuk ka tradhtuar kurrë, por Erjola është e sigurt për të kundërtën.

 

“Do e zgjidhja Capital T, po të mos thonte që nuk kam tradhtuar kurrë. Nuk mendoj se gënjen, ai gënjen. Po shohim femra shumë të arrira në botë që janë tradhtuar, kjo vjen si aspekt gjenetik dhe hormonal i mashkullit”, shprehet Erjola Doci, e sigurt për tradhtin e Cpaitl T.

 

Po nuk mund të lemë pa thënë se Capital T është komentuar shumë së fundmi për lidhjen me modelen Adrola Dushi. Shpresojmë që Erjola të mos jetë e sigurt se tradhita e Capital T ka qenë ndaj Adrolës.

 

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...