Klodiana Lala rrëfen për herë të parë kur është ndjerë e rrezikuar dhe tronditur për vajzën e saj

Gazetare kronike prej rreth 15 vitesh, prezente në çdo studio ku flitet lajmi i fundit për kronikën e zezë dhe krimin në vend, por Klodiana Lala ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën private.

 

E ftuar së fundmi në “Abc e Pasdites” ajo ka folur si rrallë herë për përditshmërinë e saj dhe jetën me familjen.

 

“Jeta ime eshte jeta e një gruaja që nis në 6, përgatis mëngjesin për vajzat, i shoqëroj në shkollë, i dërgoj me fugon ose vetë. Bej detyrat me to. Jam në klasën e parë këtë vit dhe në klasën e 4 me vajzën tjetër”, shrpehet ajo.

 

Por duke ditur çështjet në të cilat gazetarja përfshihet, gazetari Ermal Peçi nuk e kaloi pa e pyetur edhe për makthin e kërcënimit, a ka patur raste që është ndjerë e kërcënuar, si për veten dhe për vajzat e saj.

 

Klodiana ndau një rast ku për t’i bërë një surprizë ishin përfshirë edhe vajzat e saj, por ajo u trondit.

 

“Ka pasur një moment, për të qeshur dhe për të qarë. Dikush do me bënte një surprizë, kishte futur në lojë edhe fëmijët. Më telefonon mësuesja e vajzës dhe më thotë që vajza mungon. Jam tronditur. Policia patjetër që ishte në djeni dhe njëri nga drejtuesit e policisë më thonte do të kujdesem unë. Kur jam gjendur para surprizës nuk dija të gëzohesha apo t’i rrihja”, ka treguar gazetarja.

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...