Gruaja e braktis për një tjeter, ai i shkreti ne lot i kërkon kthimin dhe dëshiron ta …

Flamur Mema është 43 vjeç nga Maminasi. Ai i është drejtuar sot emisionit “Me zemër të Hapur” në News24, pasi ka kon flikte me bashkëshorten e tij e cila është larguar nga shtëpia dhe sipas tij je ton me të dashurin.

 

Çifti ka 18 vjet martesë por kon fliktet kanë nisur katër vjet më parë, kur Flamuri kuptoi që ajo fliste në rrje tet sociale me dikë tjetër.

 

 

Flamuri dhe bashkëshortja e tij Marjeta kanë dy fëmijë. Flamuri ka dashur ta falë atë disa herë edhe pse e aku zon për tra dhti bashkëshortore, por ajo nuk ka pranuar të rikthehet me të.

 

Flamuri së bashku me bashkëshorten kanë një biznes të përbashkët por siç shpjegon ai tashmë ajo e ka dëb uar Flamurin nga puna dhe veç kësaj sit uate ajo ka ma rrë me vete edhe letrat e shtëpisë të cilën Flamuri e ka tra shëguar nga i ati.

 

Por Flamuri veç rrë fimit të ngj arje ka kë rkuar edhe rikthimin e gruas në shtëpi pasi për hir të fëmijëve ai do ta falë.

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte dhunë, të bërtitura, sherre, biseda me zë të lartë, shoferë që vetëm i bien borive...

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...