FOTOT/ Dy “vajzat” që kanë çmendur internetin: Kush është mamaja dhe kush e bija?

Natyra është treguar aq bujare me to, sa wshtw e vwshtirw që mes këtyre dy vajzave që do të shihni në vijim, të gjeni cila është 45-vjeçarja dhe cila është 22-vjeçarja.

 

Meet Joleen Diaz, 45 vjeç, po çmend internetin së fundmi, për shkak të ngjashmërisë së frikshme me të bijën 22-vjeç dhe faktin që duket si binjakja e saj.

 

Dyshja nënë e bijë hutuan Instagramin pasi publikuan foto në plazh, me bikini dhe në aktivitete të tjera që bënin gjatë ditës bashkë.

 

Shumica e njerëzve e ka të vështirë ta bësojë se nuk bëhet fjalë për motra binjake, sepse mamaja duket kaq e re!

 

Pavarësisht se mes tyre ka një diferencë prej 24 vitesh, i ndodh shpesh t’i ngatërrojnë për motra dhe veçanërisht kur dalin ne takime me djem të rinj.

 

45-vjeçarja punon si mësuese dhe pse kohët e fundit është kthyer në yll Instagrami.

 

Rinia dhe bukuria shpesh i kanë hapur edhe telashe sepse siç tregon vetë, llogaria e rrjeteve sociale i mbyllet shpesh sepse mendojnë që është adresë fallso dhe fotot nuk janë të sajat.

 

Nuk e fajsojmë dot Instagramin kësaj radhe. Mjafton ta shihni!

 

Ndërkohë nënë e bijë thonë se dalin shpesh në takime bashkë për të aprovuar ose jo partnerët potencialë të njëra-tjetrës.

 

E ndjekur nga më shumë se 600,000 njerëz në Instagram 45 vjeçarja thotë se po kërkon për dashurinë e jetës ndonëse shpesh “paragjykohet” për gruan që në të vërtetë s’është.

 

 

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Nuk po kalon momente të mira, ja arsyeja pse Flori Mumajesi nuk dëgjon nga njëri vesh

Kompozitori dhe këngëtarii njohur Flori Mumajesi ka pohuar kohë më parë se me njërin nga veshët ka h umbur d ëgjimin ne masën 70%.   Këtë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...