“Zogu i Tiranës” hap zemrën si kurrë më parë, do edhe femijëpor ka planet edhe për në Big Brother Vip

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës”, prej kohësh ka qëndruar i distancuar nga intervistat apo daljet publike.

 

Së fundi ai ka dhënnë një intervistë ku rrëfen se është në një lidhje dashurie dhe shumë i lumtur.

 

 

“Jam i dashuruar, i jam rikthyer një dashurie të vjetër me ndjenja të forta dhe sublime. Jam shumë i lumtur krah partneres sime.

 

I pyetur nëse do të dëshironte të bëhej prind dhe të krijojë familje ai është për përgjigjur që dëshiron të ketë një vajzë.

 

 

“Normal që po, e dua një gocë ishalla do Zoti! Jam tradicional dhe e dua familjen”, vijoi ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...