VIDEO/ Fshehu 13 mijë euro në oxhak, burri djeg pa dashje kursimet e bashkëshortes në dy minuta

13 mijë euro u dogjën brenda pak minutave në Greqi, kur një burrë ndezi oxhakun pa ditur se bashkëshortja e tij kishte fshehur në oxhak plot 13 mijë euro.

 

Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet një video në Tik Tok, ku përdoruesit tregon se si mijëra euro u dogjën si të ishin letër për shkak se çifti nuk kishin komunikim të mirë mes tyre.

 

Menjëherë pas publikimit video është bërë virale në Tik Tok.

 

“Kur në 2 minuta 13 mijë eurot që ke fshehur në oxhak bëhen shkrumb e hi ” është titulli i videos.

 

Siç shpjegon vajza që ka ngarkuar videon, duke iu përgjigjur pyetjeve të përdoruesve të Tik Tok, gruaja në fjalë kishte fshehur në oxhak 13 mijë eurot që kishte mbledhur me partnerin e saj, duke menduar se ishte një vend i mirë për t’i fshehur.

 

Por ajo harroi të njoftonte bashkëshortin, i cili sapo u kthye në shtëpi, ndezi oxhakun dhe kështu paratë u bënë hi. Sakaq mësohet se nga shuma totale u shpëtuan pesë mije euro, pasi çifti arrit ti nxirrte paratë në kohë nga oxhaku.

 

@makodaduna

#λεφτα #αθηνα #money #crazy #τρελοκομειο#greece

♬ Money, Money, Money – Rajaton

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...