Shpejt qenka mërzit me burrin…/ Aktorja e njohur turke i jep fund martesës pas 44 ditësh

Martesa e Merve Bolugur dhe Mert Aydın zgjati vetëm 44 ditë. Dyshja turke vendosën të divorcoheshin pasi u martuan me 2 Tetor.

 

Lajmin e ka konfirmuar vetë aktorja në Instastory ku shkruan: “Nuk funksionoi, faleminderit… Kjo është jeta… Fat i mirë për Mert. Faleminderit për ditët tona të bukura.”

 

Mert, i cili tha se kishte një mosmarrëveshje me Bolugur, filloi procedurat e divorcit. Kjo ishte martesa e dytë e aktores pas ndarjes me këngëtarin Murat Dalkılıç, me të cilin u martua në vitin 2015.

 

Aktorja ka luajtur në shumë telenovela turke por e njohur për shqiptarët u bë me rolin në “Kuzey Güney”.

Po bëhen milionerë disa! Djathi i gomarit shitet me çmim prej 1000 Euro, ja ne cilin vend prodhohet

A keni provuar ndonjëherë djathë gomarice? Me siguri që jo! Një djathë i tillë ekziston krahas djathit të lopëve, deleve dhe dhive, por çmimi...

Ermal Mamaqi flet si rrallë herë për Dr Florin: ‘E ndihmova në fillim të shkëputej nga droga’

Aktori i njohur, Ermal Mamaqi, ka kujtuar Dr Florin në një intervistë të dhënë së fundmi dhe ka rrëfyer se si e ka ndihmuar...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME