Sdo e besoni por ja kush eshte vajza e Genes, ajo qenka shume e njohur ne rrjetet soiale pasi ben…

Këngëtari Gena Lito është për momentin një nga emrat më të kërkuar të performancave live.

 

Gena erdhi në vëmendje së fundmi në “Zemër Luana” ku u shfaq për herë të parë në ekran me partneren, Lorena Brahimajn. Gena është mjaft i rezervuar për jetën private.

 

Gena Lito në jetën e tij ka një martesë të dështuar dhe prej asaj martese dy vajza të mrekullueshme, Nasiola dhe Helga. Kjo e fundit është mjaft e ndjekur në TikTok ku bën video nga më të ndryshmet.

 

Por në njërën prej tyre ka bërë të ditur se është vajza e Genës duke prezantuar edhe bashkëhsorten e parë të këngëtarit që jo shumë e njohin.

 

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...