Nje tjeter martese, ja kush nga banoret e famshem do kurorzoje dashurine…

Pajtim Krasniqi i njohur si Dj PM i ka propozuar për martesë blogeres Sarah Berisha me të cilën u njoh në shtëpinë e Big Braother Vip.

 

Lajmin e ka bërë të ditur Sarah, e cila ka postuar një foto në Instastory ku ka treguar dhe unazën e vendosur në gishtin e majtë.

“Ajo tha po”, shkruan Sarah.

 

Çifti është një nga më simpatikët në showbiz. Ata janë fotografuar shpeshherë krah njëri tjetrin.

 

Ata kanë ndarë lidhjen e tyre mes Tiranës dhe Prishtinës por mesa duket tashmë çifti do të jetojnë bashkë. Mbetet ende e paqartë mnëse Sarah do të vendoset në Prishtinë apo PM në Tiranë.

 

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...