Gruaja martohet me kukullën dhe mbetet “shtatzëne”, por pretendon për tradhti: Gjeta mesazhet

Një grua që pretendon se është martuar me një kukull ka zbuluar se ai e ka “mashtruar”, teksa do të festojnë përvjetorin e parë të martesës.

 

Meirivone Rocha Moraes, 37 vjeç, nga Brazili, u bë kryefjalë në fillim të këtij viti pasi zbuloi se kishte takuar “dashurinë e jetës së saj”, një kukull prej lecke të quajtur Marcelo.

 

Por së fundmi ajo shprehet se marrëdhënia e tyre ndodhet në një fije peri pasi pretendon se ai e ka mashtruar duke i dërguar mesazh një tjetre.

 

Ajo pretendon se “ai ka shkuar në mo tel me një grua tjetër” dhe madje i ka gjetur mesazhe në telefon. Pas një romance të stuhishme ajo pretendoi se kishte ngelur shtatzënë dhe duke qenë se nuk donte ta lindte fëmijën jashtë martese, dyshja vendosi të martohej. Në ceremoni morën pjesë 250 persona, shkruan Daily Mail.

 

Ajo lindi në shtëpi teksa një mjek dhe një infermiere ishin të pranishëm dhe transmetoi drejtpërdrejt kalvarin për një audiencë prej 200 personash.

 

Ndërsa ishte shumë e lumtur për ardhjen në jetë të fëmijës, ajo tha se filloi të kishte dyshime për marrëdhënien e tyre. Tani nëna e tre fëmijëve po flenë në krevate të ndara pasi ajo e kapi atë duke ‘mashtruar” me një grua tjetër.

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

Naim Abazi: “Remzie Osmani mikesha jonë e mirë por nëse doni e rrah në mes të rrugës…”

Mihrije Braja dhe Naim Abazi janë ndër çiftet e Estradës më të pëlqyerit jo vetëm për shkak të artit të tyre por dhe për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...