A je normal? Tik-tokeri shqiptar hedh mbesën 2 vjeçe në ajër: Një gabim dhe… (video)

Arian Istrefaj, një shqiptar nga Kosova, i lindur e rritur në Norvegji është bërë viral në Tik Tok pas një videoje disi të frikshme, por edhe gazmore. Mbesa e tij 2 vjeçe pasohet në ajër midis Arianit dhe vëllait të tij, teksa nëna që i sheh tmerrohet e më pas kërcen.

Videoja ka arritur 9 milionë shikime në platformën sociale, ndërsa Istrefaj tregon për “Shije Shtëpie” në Tv Klan se si ndodhi e gjithë skena.

 

Arian Istrefaj: Në fillim isha duke parë me mbesën time, tani, si të them, erdhi vëllai im e tha, “Arjan, hajde të bëjmë atë rrengun që kemi bërë”. Ai mori vajzën dhe e hodhi drejt meje. Kur e dëgjoi mami im muzikën, erdhi duke kërcyer dhe pa atë moment që djali i xhaxhait na incizoi.

 

Kur hodhëm vajzën, mamin e kapi paniku se mendoi që u tremb vajza, kur pa që vajza ishte mirë, për të mos reaguar keq, nisi të qeshte e kërcente. Ishte shumë interesante.

 

Agida Koçi: A të bërtiti më pas, tha çfarë po bën more? Arian Istrefaj: Në një moment na tha “a jeni normalë?” Katerina Trungu: Mirë ka thënë se nuk e di dhe ju si e keni menduar disi më gjatë apo e kishit llogaritur mirë me koordinata se ku do binte mbesa?

 

Arian Istrefaj: S’ishim aq larg njëri-tjetrit, por shkuam pak larg, në atë moment na u duk vetja që e kishim nën kontroll, por nuk i dihet kurrë momentit, një gabim apo të rrëshqiste…

 

Agida Koçi: Ah, domethënë qenke penduar pak? Arian Istrefaj: Jo, por kur e shoh videon prapë dhe kur kam folur me vëllanë tim, kam thënë mos more, ç’do kishte ndodhur nëse…

 

Tha se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...