Harxhoj mbi 5 mijë euro në muaj”/ Moderatorja i lë të gjithë pa fjalë: 1 mijë i dua vetëm për…

Moderatorja Erjola Doçi ka rrëfyer disa detaje nga jeta e saj, duke marrë kështu vëmendjen e publikut. Ajo shkaktoi reagime të shumta në rrjet me deklaratën e saj pak kohë më parë, në lidhje me shpenzimet e shumta.

 

 

E pyetur sa lekë harxhon ajo realisht në muaj, pasi pak kohë më parë e ftuara është shprehur se vetëm 2 mijë euro në muaj i do kremëra për trupin.

 

 

Doçi ka thënë në një intervistë në “Ora News” se ajo harxhon mbi 5 mijë euro në muaj për shpenzimet e saj, si veshjet, ushqiimi etj.

 

“Po të jap prap çmim…. (qesh) më shumë se aq! Varet, une ha dhe shumë. Gatuaj ha shumë, harxhoj shumë. Mbi 5 mijë euro ne muaj. 1 për ushqime, 2 për kremëra dhe tjera…?”, ka thënë moderatorja.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...