Ditëlindja e ‘çmendur’. Vajza dërgon babanë 100 vjeç në një klub striptizmi, atij i ‘shtohen’ edhe 100 të tjera. Mos i humbisni fotot!

Një i moshuar ditëlindjen e tij të 100-nd e ka festuar në mënyrën më unike të mundshme pasi vajza e tij zgjodhi ta dërgojë në një klub striptizmi.

 

Gioacchino “Jack” Poma përjetoi momente të veçanta nën shoqërinë e vajzave seksi që siç duket në foto kanë kërcyer rreth tij dhe i janë ulur në prehër.

 

Fotot ku striptistja ulët në preherin e tij dhe ai e puth kanë bërë xhiron e rrjetit duke u shpërndarë gjërësisht në rrjetet sociale. New York Post shkruan se i moshuari ka dashur gjithmonë që të vizitojë një klub striptizmi por deri më tani nuk kishte shkuar.

 

Vajza e tij tha se e kishte shoqëruar atë në çdo moment në mënyrë që ai të mos sillej në mënyrë të papërshtatshme apo të emocioniohej më shumë seç ai mund të përballonte. Ndërkohë ggruaja e tij kishte ndërruar jetë 12 vite më parë.

 

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...