ÇUDIRA SHQIPTARE/ Gruaja me makinë përplas qytetarin në vijat e bardha, del nga automjeti dhe e dhunon

Çudira të shumta ndodhin në vendin tonë, por ajo që ka mbërritur së fundmi nga Kamza është për të vënë duart në kokë.

 

Një qytetari i është rrezikuar jeta nga një grua, e cila nuk ndaloi në vijat e bardha. Ajo e ka përplasur atë, por lehtë fatmirësisht, vetëm pak në këmbë. Por nuk ka mjaftuar kjo.

 

 

Burri është inatosur dhe i është kthyer gruas që desh i mori jetën, por kjo e fundit nuk e ka duruar dot këtë dhe ka dalë nga makina dhe e ka goditur.

 

Ai përpiqet t’i thojë që nuk ka asnjë faj, pasi është në vijat e bardha, por gruaja nuk e ndal dhunën. Edhe për këtë rast, JOQ i bën thirrje policisë që të reagojë. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Kamëz.

 

Kur do i vijë fundi këtyre ngjarjeve?!

Po bëhen milionerë disa! Djathi i gomarit shitet me çmim prej 1000 Euro, ja ne cilin vend prodhohet

A keni provuar ndonjëherë djathë gomarice? Me siguri që jo! Një djathë i tillë ekziston krahas djathit të lopëve, deleve dhe dhive, por çmimi...

MADHESHTORE: Boksieri shqiptar e nxerr knocout serbin që në raundin e parë (Video)

Roberto Bakaj boksier profesionist në Gjermani por lindur e rritur në Shqipëri, së fundi po bokson në boksin profesionist në kategorinë 90 kilogram. Ai...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME