Çfarë ka ndodhur me moderatoren? Habit Arbana Osmani: I kam hapur punë vetes!

Arbana Osmani është një nga personazhet më të suksesshëm të momentit. Vetëm pak ditë më parë, ajo zbuloi se do të prezantonte Festivalin e Këngës. Ndërkohë, krahas kësaj, Arbana është e angazhuar dhe me prezantimin e filmit “Sofia”.

 

Mirëpo, pavarësisht, kohës së ngarkuar, ajo nuk harron t’i dedikohet edhe familjes. Çdo mbrëmje tregon përmes postimeve të ndryshme gatimet e saj. Moderatorja mundohet të jetë sa më afër fëmijëve të saj, duke i kënaqur pafund.

 

 

Pak minuta më parë, Osmani ka treguar se tashmë në shtëpinë e tyre kanë marr një lepur, i cili mesa duket i ka hapur shumë “punë”.

 

“Me ça i kam hap punë vetes këto ditë”, ka shkruar ajo krahas fotove ku duket shumë e qeshur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...