Vazhdon sherri mes Iva Tiços dhe aktorit, Ermal Mamaqi nuk ndalet lëshon një tjetër deklaratë: Njerëz të…

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në “Zemër Luana”, ku ka folur për librin e tij “Garë me veten”, libër i cili ngjalli polemika në rrjet, madje pati edhe një konflikt me Iva Tiçon.

 

Në “Zemër Luana”, ai u vendos dhe përballë pyetjeve rreth sherrit online së fundmi me gazetaren Iva Tico.

 

Pyetja ka qenë për konfliktin e tij të fundit me gazetaren Iva Tico e cila mesa duket nuk e ka pritur dhe aq mire publikimin e librit të Ermalit dhe ky i fundit u pyet nëse a ka mundur të flasin bashkë apo të sqarohen me njëri tjetrin.

 

Ai u përgjigj menjëherë duke thënë: “Nuk I jap vlerë gjërave të pavlerë.”

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...