Paralajmërojnë ekspertët/ Këto dhurata mos i pranoni asnjëherë, ju sjellin fat të keq!

Jo vetëm supersticiozët. Tashmë edhe ekspertët rekomandojnë se është shumë e rëndësishme të kujdeseni për atë që sillni në shtëpi dhe dhuratat e kujt i pranoni dhe mbani.

 

Besohet se gjëja më e keqe që mund të sillni në shtëpi është një dhuratë nga një person ziliqar dhe i keq, sepse, sipas besimit, ai shpejt do të sjellë grindje në shtëpi, madje edhe divorc ose sëmundje.

 

Besohet se nuk duhet të merrni kurrë një dhuratë nga një person ziliqar, sepse energjia negative e dhuruesit transferohet tek objekti, i cili vepron në heshtje, por fuqishëm nga cepi i shtëpisë tuaj.

 

Nëse ndjeni ndonjë shqetësim kur jepni dhuratën ose ndiheni të çuditshëm sa herë që e shikoni, këshillohet ta hidhni.

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Ish-e dashura e Amosit, këngëtarja e njohur tallet keq me Dea Mishel (foto)

Ish-partnerja e Amos Zaharias, këngëtarja Gigiola Haveriku ka ‘thumbuar’ një nga vajzat që i qëndron më pranë aktorit, Dea Mishelin.   “Princesha e të varfërve” e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME