Moderatorja e TCH: Jam si makinat e shtrenjta harxhoj shumë! Nuk e ndjej fare krizën

Erjola Doçi është një nga modelet e “Instagram”-it, e cila pak kohë më parë bëri bujë kudo pasi u shpreh se kujdesi për fytyrën dhe trupin e saj kapte shifrën e 2 mijë euro-ve në muaj.

 

Kjo deklaratë e saj “mori dhenë”, jo pa të drejtë pasi rrogat në Shqipëri dihen, e po ashtu në televizionet shqiptare, nuk janë aq të larta, sërish Erjola, edhe pse me një rol dytësor në programin “E Diell”, arrin që të shpenzojë një shumë kaq të lartë veç për kremra.

 

Sikur të mos mjaftonte kjo, së fundmi e ftuar në “Expuls”, modelja ka lëshuar një tjetër “bombë”. Ajo e ka rritur “buxhetin”, duke u shprehur se në një muaj harxhon plotë 5 mijë euro.

 

“Po të jap prapë çmim…. më shumë se aq! Varet, unë ha dhe shumë. Gatuaj ha shumë, harxhoj shumë, jam si makinat “high class”. Mbi 5 mijë euro në muaj,”- u shpreh Doçi.

 

Më herët kujtojmë që ndjekësit “shpërthyen” ndaj saj, pas deklaratave të bujshme. Asokohe ajo u kujdes të shpjegonte se përpos familjes, edhe Instagram-i i sillte goxha të ardhura pasi nuk ishte një imazh i konsumuar.

 

“E para më mban Erjola (vetja), familja. E dyta, shkon një kosto aq, herë me bashkëpunime, herë pa bashkëpunime. Na bën tag-u dy mijë dhe e lëmë me kaq, se unë nuk konsumohem shumë si imazh,”-u shpreh më herët Erjola.

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Europa dhe SHBA japin alarmin, cila grupmoshë rrezikohet më shumë nga ‘tridemia’

Një kombinimin e virusit sincicial të frymëmarrjes ( RSV ), infeksionit Covid-19 dhe gripit i quajtur si ‘tridemia’ ka ngritur në këmbë Autoritetet shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...