‘Ka kohë që nuk flasim me njëri-tjetrin’, Luana përball Ermalin me Besin

Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku janë përballur sot në “Zemër Luana”, pasi ditët e fundit morën vëmendjen e të gjithëve me komentet e tyre në Instagram. Fillimisht ishte Besi që me humor shkruante për librin e Ermalit: “I vetmi që në garë me veten, del i treti”. Më pas Ermali ia ktheu përgjigjen menjëherë duke e paralajmëruar se do publikonte një video e në të shfaqej Besi me librin në duar.

 

Sot në “Zemër Luana”, ata janë përballur me njëri-tjetrin në ekran dhe sigurisht nuk kanë munguar batutat.

 

Pjesë nga biseda:

Besi: A ke kunjë personale me mua, apo si eshte puna? Se je duke me sjelle njerëz qe une nuk flas! Luana: Dua te pajtoj njerëz në këtë program! Se këtu në Klan dihem që duhet të pajtoj njerëz, më ka ardhur një frymë e mirë!

 

Besi:E di që une me atë (Ermalin) ka kohë që nuk flasim me njëri-tjetrin e jemi zënë me statuse? Luana: Pse? Do flisni sot dhe a do jeni një skuadër sot apo jo? Besi: Une me atë?? Mirë një skuadër jo, po as në stol rezervë se lë, mund ta lesh me Olsin.

 

Ermali: (Luana) Unë e shikoj që ti ke marrë një mision për të pajtuar Besin me të gjithë! Luana: Po po dhe në fund do e pajtoj me veten, por e lëmë për në fund këtë!

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

Kuletat e tyre janë gjithmonë plot, këto 4 shenja të Horoskopit fitojnë më shumë para

Zbuloni më poshtë se cilat shenja të zodiakut janë të destinuara të bëjnë gjithmonë shumë para . Bricjapi   Edhe pse nuk të lënë përshtypjen se po...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...