Foto e pa publikuar kurrë më parë, Marina Vjollca shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe…

Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foton e fundit të shtatzënisë, të shkrepur 10 ditë para se e bija, Marget, të vinte në jetë.

 

Fotoja është shumë artistike dhe si asnjëherë më parë moderatorja shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

 

“Sot një vit më parë u realizua kjo foto. Pas 10 ditësh solla në jetë dritën e syve të mi. Marget”, ka shkruar Marina krahas fotos.

 

Nënë për herë të parë? Armina Mevlani flet hapur: Emrat i kam gjetur…

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh finalizoi në martesë pak kohë më parë dashurinë me Shkëlzen Berishën.   Mesa duket ata...

“Heroi” i heshtur që zbukuron kishën e Zojës së Shkodrës

Nga Simon Shkreli   Paulin Rripaj është i heshtur, ai punon me përkushtim që Kisha ku ai shërben si punonjës mirëmbajtjeje të zbukurohet sa më mirë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME