Eduart Grishaj zbulon detajet e pathëna: Çmimi më i rëndësishëm është ai i publikut, kur të shkoj 50 vjeç do…. VIDEO

Regjisori Eduart Grishaj ka qenë i ftuari i veçantë i “Piranjave” këtë të diel, ku ka bërë një intervistë ndryshe nga të zakonshmët.

 

Nga “filmi “Sofia”, tek familja e miqtë e vjetër dhe të rinj, regjisori i ri zbuloi pak më shumë për veten.

 

Ai tregoi se si u frymëzua për filmin që po shfaqet në kinematë shqiptare, si e ka pritur publiku dhe mbi të gjithë a është xheloze partnerja e tij Arbana Osmani, për Sofinë, apo për aktoren që e luajti në film.

 

Në një intervistë ndryshe nga të tjerat, ju ftojmë të ndiqni “rrëfimin” e Eduart Grishajt në videon e mëposhtme.

 

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte dhunë, të bërtitura, sherre, biseda me zë të lartë, shoferë që vetëm i bien borive...

Çfarë ndodhi brenda? Policia e Kosovës zbarkon në shtëpinë e BBV

Policia e Kosovës ka hyrë sot në “Big Brother VIP Kosova”, pas raportimeve se në hapësirat e brendshme të shtëpisë po konsumohet duhani. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...