E gjeti bosin? Pas deklaratës që ‘shkundi’ rrjetin, Antonela Berisha kapet ‘mat’ me djaloshin e panjohur

Ish-konkurrentja e Big Brother Vip, Antonela Berisha vazhdon të jetë në qendër të mediave rozë pas deklaratës së bujshme se nuk lidhet me “varfanjakë”.

 

Disa javë më parë ajo tha se i dashuri i saj duhet të jetë bos dhe ajo të mos ketë mungesa në aspektin ekonomik. Por nga e thëna në të bërë është në mes një det i tërë… dhe kështu duket se është edhe ky rast.

 

Berisha është fotografuar në zonën e ish-Bllokut nga një djalë i panjohur, ndërsa Tema shkruan se mendohet se është i dashuri i saj.

 

”Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet.

 

Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, deklaroi ajo pak javë më parë.

 

MADHESHTORE: Boksieri shqiptar e nxerr knocout serbin që në raundin e parë (Video)

Roberto Bakaj boksier profesionist në Gjermani por lindur e rritur në Shqipëri, së fundi po bokson në boksin profesionist në kategorinë 90 kilogram. Ai...

Po bëhen milionerë disa! Djathi i gomarit shitet me çmim prej 1000 Euro, ja ne cilin vend prodhohet

A keni provuar ndonjëherë djathë gomarice? Me siguri që jo! Një djathë i tillë ekziston krahas djathit të lopëve, deleve dhe dhive, por çmimi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME