Belinda përgjigjet TROÇ: Mes Rashelit dhe Kejvinës, ja kush nuk e meritonte vendin e punës

Belinda, Rasheli dhe Kejvina janë tre vajzat që u bënë të njohura nga “Xing me Ermalin” ku u shfaqën si velina.

 

Rasheli dhe Kejvina kanë preferuar të largohen nga ekrani ndërsa Belinda u rikthye mbrëmë në “Zemër Luana”. Gjatë një loje ajo u vendos përballë një pyetjeje ku duhet të zgjidhte se cila nga dy koleget e saj velina, Rasheli apo Kejvina nuk e meritonte vendin e punës.

 

Belinda u përgjigj se Kejvinën e njeh personalisht dhe për të ajo meriton çdo gjë që mori nga emisioni.

 

“Unë Kejvinën e njoh personalisht dhe ajo është 100% reale me batutat e saj dhe në përditshmëri kështu që them ajo e ka merituar çdo gjë në atë emision dhe përtej”, u shpreh Belinda.

Horoskoi ditor, e marte date 7 dhjetor 2022

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Afërdita pakamsa e trazuar ju fton të kushtoni më shumë vëmendje në dashuri, sepse këtë të mërkurë 7 mund të...

(Video) Gazetari shqiptar bën gafën e madhe, ngatërron Eli Farën me ish-Missin nga Kosova

Gazetari shqiptar, Isli Islami “e ka ngatërruar” ish-missin Afërdita Paçaradën me këngëtaren Eli Fara.   Teksa ka uruar kolegun e tij Olti Currin për eksperiencën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...