A do të jetojë me vjehrrën? Beniada Nishani “skuqet” në studio, habit me përgjigjen për prindërit e burrit

Tashmë Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari janë çifti më i ri i showbizit shqiptar. Blerti po identifikohet më shumë si vëllai i Arbër Hajdarit duke qenë se është më popullor për publikun.

 

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë të mohojë.

 

Madje së fundmi në programin ku është edhe moderatore Beniada është ngacmuar nga regjia me pyetjen: A do të jetojë me vjehrrit.

 

“Unë jam rritur me gjyshet e mia dhe nuk ka gjë më të bukur të jetosh me vjehrrind he me vjehrrë. Unë jam pro. Edhe kush ka mundësin ekonomike gjëja më e rëndësishme është mami dhe babi dhe jo vetëm të tutë, por edhe mami dhe babi i burrit. Ato e kanë bërë burrin që ke zgjedhur”, tha Beniada e cila pranoi se është në siklet.

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Zbulohet plani i produksionit të BBV për të dobësuar lojën e Luizit

Edhe pse thuajse del gjithmonë në nominim, edhe pse thuajse dënohet cdo prime, prapë Luizi është i pathyshëm këtë sezon të dytë të BBV.   Pathyeshmëria...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME