Të mbijetosh e harruar nga shteti, “Piranjat” sjellin historinë e një nëne të vetmuar që tërmeti i 26 nëntorit i rëndoi jetesën

Drama e tërmetit duket sikur është larguar nga televizionet dhe nga mendja e shqiptarëve, mirëpo varfëria dhe kushtet e rënda të banimit ngelen aty, edhe pse nuk bëjnë zhurmë.

 

Piranjat sjellin historinë e një nëne të vetmuar, jetesën e së cilës tërmeti vetëm sa e ka rënduar.

 

Sonte në orën 21:01 në ABC News dhe kanalin T7 në Kosovë.

 

Po ashtu mund të na ndiqni në kanalin tonë zyrtar në Yotube Piranjat Official, si dhe në rrjetet tona sociale.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...