Pyetet Nard Ndoka: ‘Po nuk iku Rama?’Përgjigja: Ku të ikë, në **** të sëmës? (VIDEO)

Protesta e djeshme e Partisë Demokratike, bëri bashkë politikanë të shumtë.

 

Mes tyre ishte dhe Nard Ndoka. Politikani lëshoi gojën, teksa i është përgjigjur pyetjes së gazetares për kryeministrin Edi Rama.

 

Ndokës i është afruar gazetarja e “vox-pop”-it për ta pyetur nëse protesta nuk arrin të largojë kryeministrin Edi Rama.

 

 

BISEDA:

Gazetarja: Po nuk iku Rama ç’a do bëjmë?

 

Nard Ndoka: Ku do shkojë, në p**h të sëmës? Sot iku, shpresojmë të mos kthehet më…

 

https://vm.tiktok.com/ZMF5hKsYH/

 

 

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

“Ç’u duhet femrave doktoratura? Të lindin fëmijë 23 vjeç”, deklarata e Alfred Cakos ndez rrjetin

Deklarata e Alfred Cakos në “Rrethi katror”, ka nxitur debate të shumta në rrjet orët e fundit.   Teksa fliste për barazinë gjinore, Cako u shpreh...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...