Momenti kur e ftuara ngatërron vendin, ulet tek kolltuku i Ardit Gjebreas: U talle me mua…

Të ftuar sot në rubrikën “Shihemi në Gjyq”, tek E Diela Shqiptare kanë ardhur nënë e bir, zonja Adile dhe Zamiri. Në momentin kur hynë në studio, zonja Adile ngatërroi vendin dhe u ul tek kolltuku i Ardit Gjebreas. Moderatori pa e shqetësuar atë e la të ulej dhe ai vetë u ul tek vendi i saj. Zonja Adile aty e kuptoi që ishte ulur në vendin e gabuar dhe duke qeshur çohet.

 

“Ja uluni aty s’ka gjë. Ulu, ulu s’ka problem. Atëherë zonja Eni po e kaloj çështjen tek ju, vazhdojmë”, ka thënë Ardit Gjebrea duke u ulur tek vendi i zonjës Adile. Në studio dëgjohen të qeshurat e publikut.

 

Kur zonja Adile e kupton, çohet nga kolltuku, por Gjebrea i thotë: Jo, jo s’ka gjë, rri mos u shqetëso.

 

Eni Çobani: E di Adilja që nuk është vendi i saj, kështu që…

 

Ardit Gjebrea: Adile të kam lënë vendin sot, rri.

 

Adilja: Pse re?

 

Ardit Gjebrea: Po e zure, ç’të bëj unë? A do vish këtu? E mirë.

 

Zonja Adile çohet dhe ulet tek vendi i vetë duke i thënë Arditit: Ti një herë më the shko atje, tani këtu. U talle me mua…

 

Ardit Gjebrea: Të betohem rri ku të duash.

 

Mes batutave kështu nisi dhe seanca e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...