Ktheu Kuvendin në “sfilatë mode” me fundet mini, deputetja e PS zë mend! Në seancë parlamentare mbërthyer deri në grykë

Enslemvera Zake, për shumë nga ju mund të jetë një emër aspak i dëgjuar në politikë, ama në oborrin e institucionit është ndër më të “famshmet”.

 

Deputetja është shfaqur në seancën plenare pak kohë më parë me një fustan mbi gju, duke marrë vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

 

Veshjen me ngjyra ajo e kishte kombinuar me sandalet me taka të larta, duke sjellë pamjen e një pasarele mode më shumë sesa të një ligjvënëse.

 

Por duket se kjo veshje i përket së shkuarës për të. Tashmë, deputetja e Korçës, jo vetëm që nuk guxon më me fustane mbi gju, por vjen e veshur gjithnjë e më serioze.

 

Këtë herë ajo ka pasur një fustan rozë të fortë, e mbërthyer deri në grykë. Megjithatë, veshja e ngushtë i tregonte më së miri linjat perfekte që deputetja gëzon.

 

 

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit nga Luizi, ndërsa ky...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...