INVESTIGIMI/ Kush është zyrtari i lartë që pretendohet se është paguar nga një shpërndarës droge

Nga investigimi për shpërndarësit e drogës, dalin në dritë akuza të rënda për zyrtarë të lartë të shtetit. Kush është zyrtari i lartë që pretendohet se është paguar nga shpërndarësi i drogës?

 

Na ndiqni sonte në orën 21:01 në ABC News dhe kanalin T7 në Kosovë.

 

Po ashtu mund të na ndiqni në kanalin tonë zyrtar në Yotube Piranjat Official, si dhe në rrjetet tona sociale.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...