FOTOT / Nga Çiljeta tek Klea Huta, ja VIP-at që u rikthyen në shkollën e tyre “Sami Frashëri”

Dje u festua 60 vjetori i hapjes së një prej shkollave ikonike të Tiranës, gjimnazit “Sami Frashëri”.

 

Në këtë jubile të veçantë që përkon edhe me ringritjen nga e para të kësaj shkolle, Bashkia e Tiranës kishte menduar organizimin e një sërë aktivitetesh ku nuk mungonin as emrat e njohur të artit që kanë dalë nga bankat e këtij institucioni arsimor.

 

Sikurse mund të shihni dhe nga këto foto, Klea Huta, Çiljeta Xhilaga, Xhesi Polo kanë performuar në shkollën ku hodhën hapat e parë në rrugën e artit, ndërsa kanë takuar dhe ish-zyshat e tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...