Eurovizion e kritikoi për provokime në koreografi, Ronela Hajati: Mendoj se duhet të shkoj sërish atje

Mbrëmjen e 10 majit në orën 21:00, Ronela Hajati u ngjit në skenën e “Pala Olimipico Arena” në Torino me këngën “Sekret” e cila u shoqërua me një koreografi shumë ekstravagante.

 

Në atë kohë këngëtarja u kritikua shumë nga figura të njohur, por pavarësisht kësaj këngëtarja është e gatshme ta përfaqësojë sërish Shqipërinë në Eurovision.

 

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka ndarë disa fotografi nga koncerti i fundit që ka mbajtur në Londër, ndërsa ka shprehur dëshirën për të qenë edhe njëherë në Eurovizion.

 

“Eurovizioni ka qenë një nga eksperiencat më të bukura në jetën time, ndonjëherë mendoj se duhet ta bëj përsëri”, shkruan këngëtarja.

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Shtino do të njihet gjithmonë si fytyra e “Njerëz...

(Foto) Nga ‘Dancing With the Stars’ në ‘Big Brother’, ja cili është aktori i njohur që do bëhet pjesë

Është përfolur që sezoni i dytë i “Big Brother Vip” do të nisë më datë 24 dhjetor, pikërisht natën e Krishtlindjeve. Sa më shumë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...