Artan Hoxha e thotë publikisht emrin: Ky është politikani më i rrezikshëm në Shqipëri

Gazetari Artan Hoxha nuk ka nguruar të bëje publik emrin e politikanit, që sipas tij është më i rrezikshëm në Shqipëri momentalisht.

 

Ai tha se ai që ka frerët e pushtetit momentalisht Edi Rama, është dora vetë më i rrezikshmi në vend. Ndërsa në lidhje me kriminelin më të rrezikshëm, ai tha se është ai që nuk i përmendet emri.

 

Kush është krimineli dhe politikani më i rrezikshëm në Shqipëri?

 

“Krimineli më i rrezikshëm në Shqipëri është ai që nuk i përmendet emri.

 

Është gjithmonë ai që ka frenat e pushtetit, aktualisht është Edi Rama, por në vijimësi ka qenë Sali Berisha, Ilir Meta, Fatos Nano.

 

Rama qëndroi më gjatë, është dora vetë politikani më i rrezikshëm.”- tha Hoxha

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME