Tronditëse! Ja çfarë rrëfen Bujar Qamili për Artjola Toskën në “Why Not”

Bujar Qamili ka zhvilluar shumë koncerte e bashkëpunime, por sa i përzgjedh ai artistët që merr në bashkëpunim?

 

Në emisionin “Why Not” në RTV Ora ai u shpreh se përzgjedhja e artistit është gjëja kryesore e tij.

 

Bujar Qamili: Është gjeja e parë dhe kryesorja e imja. Nëse bëj një duet me ndonjë këngëtare shoh këngën dhe se si këndon.

 

Bujar Qamili: Bashkëpunim kam thënë për shembull, baa kjo nuk din me këndu e nuk merret me të është Artiola Toska.

 

Sigurisht që ishte një batutë e Bujar Qamilit pasi ata janë shumë miq me njëri tjetrin.

 

Bujar Qamili: E kam mikeshën më të mirë. Është njeriu që mund të kem bërë turne e koncerte më shumë se të gjithë këngëtarët e tjerë. Kemi shëtitur Europën bashkë.

 

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto me Orën” në RTV Ora foli rreth destinacioeve që mudn të zgjedhim për të pushuar...

“Më fol për atë vajzën”/ Gjuajti me grusht Berishën, del video e Gerti Shehut

Kryedemokrati Sali Berisha u dh u nua këtë mesditë nga një 31-vjeçar të identifikuar si Gert Shehu.   Kreu i PD-së po ecte krah Kreut të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Arjon Muça i zuri vendin në Top Channel? Ish-konkurrenti i Për’puthen habit me deklaratën

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Ekskluzive/ Zbulohet gjyqi mes Olsa Muhametit dhe Vera Grabockës

Bruno Shemsho, modeli dhe ish konkurrenti i Për’puthen ishtë...

Jeni në dilemë? Ja ku mund të shkoni për pushime

Guidier, Lyto Alliu në një intervistë për emisionin “Jeto...